zpět

 

12. 9. 2009 - Vinobraní na KUKSU. Tak tam jsem nemohl chybět :-)

9. 9. 2009 - ZOO DVŮR KRÁLOVÉ NED LABEM. Krásný den a tak hurá na odpolední prohlídku zvířátek. Bylo to super. Pár zvířátek pro je tu :-)

8. 8. 2009 - Vejletík kolem Pekla. Byla to taková kratinká procházka. Zde je pár foteček přírody.

5. 7. 2009 - Krkonoše. Taková krásná procházka. Z Pece Obřím dolem nahoru, zaběhnut si na Sněžku, a pak kolem Luční boudy k Vyrovce a hurá zpět do pece. Tam už čekalo brmbí a ještě jsme se stavili v Žacléři. Tam nás mile překvapili jakoousi akcí, kde jsme chvilu poslouchali živé hudby. Hmm super ukončení vejletíku. "On" nám to ale krásně připravil :-)

26. 6. 2009 - Blesky plesky. Tak zas byla bouřka a trochu jsem se pokusil zachitit bouřku z jiného pohledu. Není to nádhera???

23. 5. 2009 - Výlet Orlické hory. Nádherný sluneční sobotní den.

12. 4. 2009 - Nebudete tomu věřit, ale vstal jsem ještě dříve než sluníčko vyšlo a tak jsem se ho mohl pokusit vyfotit při jeho vstávání. Musím se přiznat že bez "vyhecování" bych tam sám asi nejel.

1. 4. 2009 - A je to tu. Jaro a sním kouzelné scenérie. Tentokráte to jsou Bledule.

5. 3. 2009 - Čtvrteční volno. Po vyřízení důležitostí v HK jsem se rozhodl že si udělám menší vejlet do Prahy. Cestu jsem začal z nového autobusového terminálu. V Praze jsem se vcelku rychle dostal k Anežskému klášteru. Zde byla výstava "Svatý Václav - ochránce České země". Musím přiznat - oslovila mne.

7. 2. 2009 - Hradec Králové. Ač datumově to neodpovídá, v HK dnes bylo "jaro". Teplo, krásně slunečno a po sněhu ani vidu ani slechu :-)
Neodolal jsem a ve volné chvilence jsem se prošel kolem náměstí a blízského okolí.

4. 1. 2009 - Tak jsem šel z Boušína Habřinou a cestou jsem ... no však se podívejte sami :-)