zpět

 

16. 6. 06 - 18. 6. 06 - Rakousko- Ferrata na Donner Kogel 2055 m a Seewand. Supr cesty. Poslední den jsme si prohlíželi městečko Hallstatt. Počasí nam vyšlo a byl to super zájezd.

23. 8. 06 - 28. 8. 06 - Slovensko - Tatry i Slovenský ráj. Na konci srpna jsem se ze dne na den rozhodl jet na Slovensko. Ani jsem netušil, jak si to užiji. Prošmejdil jsem vše, co mi čas dovolil. Chvilku jsem byl tam pak zas jinde. Přespával jsem v autíčku a celé dny jsem byl většinou na nohou. Už se těším až si to zopáknu.

1. 10. 2006 - Kuksem - procházeli jsme kolem sousoší, parkem a celým areálem. Příjemné - pohodička - super.

8. 10. 2006 - Potštejn - za krásného odpoledne jsem se já a dvě mé kamarádky vydali na výlet. Hurá na Potštejn. Krásným parkem podél vody jsme se dostali pod kopoc, na kterém je torzo hradu. Sic hrad byl již uzavřen při našem příchodu, vyhlídka do kraje vše napravila. Bonbónkem celého dne byl nadherný západ.

12. 11. 2006 - Okolo Pekla, neb po žluté nad Peklo. Byla taková normální podzimní neděle. Trošičku mrholilo, ale to mne neva a vyrazil jsem na dlouho plánovanou cestu po žluté. Byl jsem tou cestou mile překvapen. Krásná, uklidňující podzimní procházka.